Bize Ulaşın —  0(507) 259 08 04

HAKKIMIZDA

Meta Havalandırma, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alanında uzmanlaşmış donanımlı ekibiyle havalandırma sistemleri alanlarında profesyonel çözümler sunar. 

 

Yıllardan beri her gün, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çalışan şirketimiz; havalandırma çözümlerini kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


Kurumlara ve kişilere yönelik geliştirdiği özel servisler ile müşterilerinin her daim memnun kalmalarını sağlayan Meta Havalandırma, verdiği hizmetlerinde maksimum verimlilik ve performans sağlayan donanım markalarını tercih etmektedir.

 

Meta Havalandırma, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş ve bu hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmalarına devam ederek bu anlayışı başarıya ulaştırmıştır.

 

Genç ve dinamik kadrosuyla sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gerekli tüm teknolojileri kullanan Meta Havalandırma, çalışmalarını yoğun iş temposuyla devam etmektedir.

 

Meta Havalandırma, sizin ihtiyaçlarınıza paralel olarak çalışma planları yapar ve size bu çalışma planları doğrultusunda hizmet sunar.

Müşteri Memnuniyeti

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri Odaklı

Hizmet Garantisi Veriyoruz

Profesyonel Ekip

İşini Bilen Bir Ekibiz

Bize Ulaşın

Adres: Aşık Veysel Mahallesi 5802 Sk. No:62 Karabağlar - İzmir

GSM: 0(507) 259 08 04

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin